Wysoko wygrywamy w Bydgoszczy

Efektowne zwycięstwo odnieśli dziś koszykarze KSK Noteć. W meczu derbowym pokonali Enea UTP Astorię Bydgoszcz różnicą 60 punktów.

Biało-niebiescy mecz rozpoczęli od prowadzenia 20:0! Gracze z Bydgoszczy swoje pierwsze punkty zdobyli dopiero na 135 sekund przed końcem pierwszej kwarty. Noteć z każdą kolejną częścią gry powiększała swoją przewagę. Koszykarze trenera Piotra Wiśniewskiego bardzo efektywnie zagrali ostatnie 10 minut tego meczu zdobywając w czwartej kwarcie 43 punkty! Ostatecznie miażdżąco pokonali Astorię 112:52

Enea UTP Astoria Bydgoszcz – KSK Noteć Inowrocław 52:112 (7:26,15:23,17:20,13:43)

🏀 Astoria: Kopycki 15 (4), Weselewski 8 (1), Frąckiewicz 7, Estkowski 7 (1), Afeltowicz 4, Goszczyński 3, Makowski 2, Lebiedziński 2, Sypniewski 2, Maroszek 2, Ziółkowski 0, Bochat 0

🏀 Noteć: Sadło 21 (1), Muda 16, Kozłowski 15 (2), Korólczyk 13(3), Marciniak 12 (4), Kretkowski 8 (2), Michałek 8, Filipiak 7, Maciejewski 6, Adamczyk 4, Grzelak 2

Kolejny mecz Noteć rozegra już w najbliższą sobotę w meczu kolejki zmierzą się z Arką II Gdynia