Miasto Inowrocław– Główny sponsor naszej drużyny, Miasto uznawane jest za stolicę Kujaw Zachodnich. W Inowrocławiu funkcjonują sanatoria, domy uzdrowiskowe i tężnia solankowa, a samo miasto posiada status uzdrowiska. W mieście rozlewa się także wysoko zmineralizowaną wodę „Inowrocławianka”, która jest podobno najbardziej słoną sprzedawaną wodą pitną w Polsce.

Przedsziębiorstwo wielobranżowe GESAL- Konserwacja, remonty, inwestycje / Kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych

Figaro- Hurtownia alkoholi i napojów  Serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą i kontaktu. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. – przedsiębiorstwo z siedzibą w Inowrocławiu. W latach 1912–1962 w mieście kursowały tramwaje

KROPA- to miejsce, które jest doskonale znane na imprezowej mapie Inowrocławia. Od lat spotykają się tu zarówno młodzi i starsi amatorzy chłodnego piwa, eleganckiego wystroju oraz elektryzujących rytmów.

NKA Kruszwica- Nadgoplańska Komunikacja Autobusowa, oferuje przewóz osób w komunikacji krajowej, wynajem autokarów, przewozy zorganizowanych grup

Pozkal- Drukarnia z Inowrocławiu od wielu lat znajduje się w czołówce najlepszych drukarń dziełowych w Polsce oraz największych przedsiębiorstw w regionie. Jest to prywatna, rodzinna firma.

CUIAVIA OSM jest bardzo dobrze postrzeganym producentem nabiału w całej Polsce. Wiodące produkty z Inowrocławia to mleko świeże, mleko w proszku, masło, maślanka, twarogi, serki homogenizowane, jogurty.

i-basket.pl Najnowsze wiadomości z TBL, 1 ligi, 2 ligi i lig młodzieżowych. Portal jest tworzony w całości przez wielbicieli koszykówki.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BOSTA JEST ZNANĄ I MAJĄCĄ WYSOKĄ RENOMĘ FIRMĄ WŚRÓD INWESTORÓW NA RYNKU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO.

Cavinia akcesoria meblowe

Firma KRISTECH  jest obecna na rynku już 25 lat. Bogate doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam zaoferować najwyższej jakości, pełną obsługę inwestycji w zakresie stolarki otworowej.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ROLMETFirma od początku swego istnienia specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzaniu przedsiębiorstw w łożyska toczne i asortymenty uzupełniające.

DAN POL Rozbiórki-Podstawową działalnością firmy Dan-Pol są usługi w zakresie rozbiórki, wyburzenia różnego rodzaju obiektów budowlanych, mieszkalnych, przemysłowych a także utylizację gruzu, niwelację terenu

Stylowe Meble Belgijskie Inowrocław 

KLONIECKI.COM – Firma z Inowrocławia, która jest właścicielem brandu odzieżowego NOVA Fashion  – produkcja  sukienek, handel oraz dystrybucja.

Miejsce na sponsora

Close Menu